Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
"Втрое увеличили количество талонов на услуги ЦПАУ - за 20 минут их уже нет": в горсовете обратились в полицию и СБУ по мошенничеству с е-очередью.

"Втрое увеличили количество талонов на услуги ЦПАУ - за 20 минут их уже нет": в горсовете обратились в полицию и СБУ по мошенничеству с е-очередью.

mlp / 01.07.2020

30 червня, під час щотижневої апаратної наради з керівниками виконавчих органів міськради, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич порушив питання щодо роботи ЦНАПу. Міський голова зауважив, що почастішали скарги миколаївців на відсутність талонів для отримання довідки про склад сім'ї.

Як доповів в.о.директора департаменту з надання адміністративних послуг Володимир Сухарников, минулого тижня втричі збільшили кількість талонів, однак очікуваного результату не отримали.

Проблема у тім, хто ці талони вибирає. Звернувся до поліції та Служби безпеки України у зв’язку з великою кількістю сигналів щодо того, що талони продають через ОЛХ. Намагаємось побороти цю тенденцію. Ретельно відслідковуємо процес, запровадили перевірку за прізвищами: адміністратори безпосередньо в ЦНАПі звіряють прізвище записаних до електронної черги осіб та наявність талону, - зазначив Володимир Сухарников.

Минулого тижня в четвер не прийшли в призначений час згідно виданих талонів майже 22 особи. У п’ятницю - 15-16 осіб.

Окрім того, за словами посадовця, ускладнюють ситуацію організації, які з незрозумілої причини вимагають довідку про склад сім’ї.

Наприклад, наразі пішла хвиля звернень від обленерго, що вимагає оновлення довідок, - каже Володимир Сухарников.

Директор КП “Міський інформаційно-обчислювальний центр” Євгеній Богаченко пояснив, що у ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» були технічні проблеми з обладнанням. Цього тижня підприємство має підключитись до електронного реєстру громади Миколаєва.

Олександр Сєнкевич доручив підготувати інформацію про кількість запитів довідки про склад сім’ї від установ та організацій міста. Він вчергове підкреслив, що установи, підключені до територіального реєстру громади, не мають права вимагати у людей цей документ.

Керівник департаменту поінформував, що наразі триває процес закупівлі обладнання для облаштування додаткових робочих місць у ЦНАП.

Укладено договір на закупівлю меблів та оголошено тендер на придбання необхідного обладнання. Завершено ремонтні роботи приміщеннях міськради на 1 поверсі, де буде розміщено 14 “універсальних” адміністраторів. Сподіваюся, за місяць ми все облаштуємо. Крім того, триває конкурс на заміщення вакантних посад в департаменті з надання адміністративних послуг, - повідомив Володимир Сухарников. - Двох нових фахівців направимо до відділення ЦНАПу в Корабельному районі, де потребують допомоги.

Источник: Николаевский горсовет

09.07.2020
Идеи для отпуска: топ-5 нестандартных направлений в Украине.
09.07.2020
Составлен рейтинг самых умных и устойчивых городов мира.
09.07.2020
По состоянию на 10:00 9 июля в Николаевской области выявлено 2 новых случая COVID-19.
09.07.2020
Глава Госгеокадастра: Нет реестра граждан, которые безвозмездно получили по 2 га земли.
09.07.2020
Запуску тотальной фискализации может помешать недоработанный софт.
09.07.2020
За прошедшие сутки в Украине выявили 810 новых случаев заболевания COVID-19, всего подтверждено 51 224 случая.
08.07.2020
Аналитики узнали, сколько стоит вся недвижимость Нью-Йорка.
08.07.2020
Архитекторам, инженерам и чиновникам-нарушителям запретят работать.
08.07.2020
За рассылку спама намерены штрафовать.
08.07.2020
В НБУ рассказали о новых методах мошенничества с платежными картами.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор