Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Строители обратились к премьер-министру и главе Минрегиона.

Строители обратились к премьер-министру и главе Минрегиона.

mlp / 28.03.2020

Спільне звернення опубліковано у фейсбуці КБУ.

Конфедерація будівельників України, Будівельна Палата України, УЦСС, Всеукраїнська Спілка Виробників Будматеріалів, Національна Спілка Архітекторів України — НСАУ, Українська Асоціація «Укрелектрокабель», Асоціація учасників ринку вікон та фасадів, Ukrainian Real Estate Club, а також будівельна спільнота Федерації роботодавців України звернулися до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра розвитку громад та територій України Мінрегіон Олексія Чернишова з роз’ясненням нинішньої ситуації у будівельній галузі.

«Будівництво є найкращим способом для підйому економіки в кризові часи, але більше пів року будівельна галузь немає профільного заступника міністра. А через це в рази знизилася ефективність роботи нашої галузі», - зазначається у листі.

Будівельна спільнота пропонує зробити наступні важливі кроки:

1. Відкрито та публічно погодити з нами як представниками будівельної спільноти кандидатів на посаду заступника Міністра розвитку громад та територій України з питань будівництва, що відповідають наступним критеріям: - мають достатній досвід роботи у будівельній сфері; - користуються відповідним авторитетом та нескомпроментовані в очах професійної спільноти та громадськості; - мають власний чіткий План першочергових заходів з реформування будівельної галузі;

2. Погодити з представниками будівельної спільноти перелік чітких завдань, які будуть поставлені перед майбутнім профільним заступником Міністра з питань будівництва;

3. Розробити, погодити та затвердити з представниками будівельної спільноти чіткої Програми невідкладних антикризових заходів щодо відновлення та розвитку будівельної галузі на найближчі роки з відповідними дедлайнами.

Професійна спільнота будівельників виражає свою підтримку, відкрита до співробітництва та готова вести постійний конструктивний діалог з представниками органів державної влади.

Джерело: Рropertytimes.

29.05.2020
За проезд грузовиков предложили взимать оплату: проект закона уже в Раде.
29.05.2020
Исправны только 2%: "Укравтодор" проверил мосты в Украине.
29.05.2020
Новая почта возвращает плату за хранение посылок.
29.05.2020
Александр Сенкевич: в субботу будут восстановлены льготные перевозки граждан в городском общественном транспорте.
29.05.2020
Ослабление карантина в Николаеве: с 1 июня заработают еще и инклюзивного-ресурсные центры, учреждения физической культуры и спорта, спортивные залы, фитнес-центры.
29.05.2020
По состоянию на 10:00 29 мая в Николаевской области выявлено 4 новых подтвержденных случая COVID-19.
29.05.2020
За сутки в Украине выявили 429 новых случаев заболевания коронавирусом.
28.05.2020
По состоянию на 10:00 28 мая в Николаевской области выявлено 2 новых подтвержденных случая COVID-19.
28.05.2020
Начальник управления здравоохранения Ирина Шамрай рассказала, как будет происходить восстановление работы детских садов.
28.05.2020
Александр Сенкевич: до первого сентября ремонт спорткомплекса «Надежда» должен быть завершен.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор