Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Государственная комиссия ТЭБ и ЧС утвердила план введения режима чрезвычайной ситуации.

Государственная комиссия ТЭБ и ЧС утвердила план введения режима чрезвычайной ситуации.

mlp / 27.03.2020

Об этом сообщила пресс-служба Минрегиона.

25 березня 2020 року під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулось позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було затверджено план введення надзвичайної ситуації в регіонах України для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Зокрема, Комісія доручила головам обласних та Київської міської держадміністрацій, керівникам органів місцевого самоврядування забезпечити визначення та маркування меж територій карантину, встановивши інформаційні знаки, таблички про введення особливого режиму проведення протиепідемічних заходів; інформувати населення про впровадження профілактичних, протиепідемічних та інших заходів та належно облаштувати контрольно-пропускні пункти на в’їздах і виїздах в/із територій карантину, осередків спалаху інфекційної хвороби. Пропуск осіб, які залишають території карантину або в’їжджають у неї, здійснювати за умови проведення медичного огляду з безконтактною термометрією і заповнення медико-санітарної декларації та направлення на обстеження осіб з підозрою на гострі респіраторні захворювання.

Обмежити рух громадського транспорту, за винятком перевезення персоналу медичних та екстрених служб, підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність населення. Проводити дезінфекційні заходи у будівлях і спорудах, щоденну дезінфекцію проїжджої частини доріг, тротуарів.

Здійснювати контроль за суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді. Входи, виходи і місця розрахунку мають бути позначені для забезпечення дотримання відвідувачами санітарно безпечних відстаней.

Обмежити пересування громадян на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України.

«В областях мають бути створені територіальні формування цивільного захисту із залученням громадських та волонтерських організацій. Тільки спільними зусиллями влада та суспільство може протидіяти поширенню небезпечної хвороби. Також дуже важливим є питання підтримки соціально вразливих категорій населення: осіб з інвалідністю, людей похилого віку. Ми маємо безліч прикладів по всій країні, коли громадяни підтримують одне одного, допомагають на побутовому рівні та ініціюють добрі справи. Свідомість та соціальна активність українців значно полегшує роботу всіх установ, органів влади та організацій, які організують протидію поширенню респіраторної хвороби COVID-19», – повідомив перший заступник голови Державної комісії з питань ТЕБ та НС, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Також за рішенням комісії усі заклади охорони здоров’я мають бути переведені на протиепідемічний режим, створені мобільні медичні бригади, які активно виявлятимуть і надаватимуть допомогу.

28.03.2020
Спрос богатых иностранцев на недвижимость в Сингапуре вырос. Из-за коронавируса.
28.03.2020
На рынке недвижимости Николаева работа не остановилась.
28.03.2020
Польшу оставил каждый пятый украинский строитель и возникли проблемы.
28.03.2020
27 марта глава Николаевской ОГА А. Стадника провел видеоселекторное совещание с руководителями энергоснабжающих предприятий области по вопросам организации работы в условиях распространения коронавирусной болезни.
27.03.2020
Минрегион совместно с парламентским комитетом и регионами начал онлайн-обсуждение перспективы реформирования районов.
27.03.2020
На меры противодействия коронавирусу Николаевский облсовет дополнительно выделил 36 млн. 352 тыс. грн.
27.03.2020
ЕИБ планирует предоставить Украине кредит в 40 млн. евро на борьбу с коронавирусом.
27.03.2020
Еще три маршрута в Николаеве «ополовинили».
27.03.2020
Система «ProZorro.Продажи» имеет риски уязвимости к несанкционированному вмешательству.
27.03.2020
Сегодня назначена внеочередная сессия Николаевского облсовета.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор