Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Громадам вернули право осуществлять контроль за соблюдением законодательства о труде.

Громадам вернули право осуществлять контроль за соблюдением законодательства о труде.

mlp / 22.08.2019

21 серпня Уряд затвердив Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, ухваливши Постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю». Про це повідомив прес-центр Асоціації міст України.

Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю визначає процедуру здійснення контролю за додержанням законодавства про працю:
• Державною службою України з питань праці та її територіальними органами;
• виконавчими органами міських рад міст обласного значення та сільських, селищних міських рад ОТГ.

Громадам повернули право здійснювати контроль з питань: своєчасної та повної оплати праці; дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці; оформлення трудових відносин.
Директор Центрального Офісу впровадження децентралізаційної реформи Володимир Мягкоход, виступаючи на засіданні Уряду наголосив: «Саме громади є найбільш зацікавленими та ефективними у протиї тіньовій зайнятості і вже сьогодні готові приступити до поновлення цієї роботи у повному обсязі».

Перевірки (інспекційні відвідування) можуть здійснюватись, зокрема: за зверненням працівника про порушення стосовно нього законодавства про працю; за зверненням фізичної особи, відносно якої порушено правила оформлення трудових відносин; за рішенням керівника органу контролю з питань виявлення неоформлених трудових відносин, прийнятого за результатами аналізу інформації отриманої з загальнодоступних джерел та деяких інших джерел органів державної влади, профспілок.

Затвердження Урядом Порядку здійснення контролю за працею пов'язано з рішенням Апеляційного суду м. Києва, яким 14 травня 2019 року було визнано нечинною постанову Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №295 «Про деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Таке рішення Суду забрало можливість органів місцевого самоврядування здійснювати контроль у сфері праці.

25.02.2020
27 февраля продолжение 56-й сессии Николаевского городского совета. С какими вопросами?
25.02.2020
Первое совещание под руководством нового первого зама А. Стадника.
25.02.2020
5 миллионов обновленных банкнот номиналом 200 гривен.
25.02.2020
Какую часть акцизного налога с произведенного и ввозимого на таможенную территорию Украины топлива получит бюджет Николаева.
25.02.2020
Откуда ноги растут коррупционной системы ГАСИ.
25.02.2020
Николаев в числе 11 городов Украины, которые получили возможность прямого авиационного сообщения с Турцией.
25.02.2020
В Украине нет эффективных инструментов для частных инвестиций в недвижимость.
25.02.2020
Право бесплатно получить земельный участок на Николаевщине превращается в долговременную бюрократическую полосу испытаний.
25.02.2020
Ситуация в Китае, где разразилась эпидемия коронавируса, может сократить приток инвестиций в Украину.
24.02.2020
На Николаевщине в январе 2020 года налог на недвижимость платили преимущественно юрлица.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор