Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
В Николаевском горсовете намерены обеспечить депутатов планшетами.

В Николаевском горсовете намерены обеспечить депутатов планшетами.

mlp / 21.08.2019

Міська влада планує максимально скоротити використання паперових носіїв інформації в свої діяльності, повідомляється на сайті Миколаївскої міської ради.

За дорученням міського голови Олександра Сєнкевича департаментом забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міськради проведено аналіз використання паперу. Минулого року виконкомом було використано 58 пачок паперу формату А3, а у першому півріччі 2019 року витрачено 60 пачок. У липні поточного року отримано листа від управління апарату міськради, в якому повідомили, що не планується зменшення кількості паперу формату А3 для розмноження сесійних матеріалівтя бюджету міста, порядків денних сесії. До того ж потрібні видатки на закупівлю комплектуючих та тонерів до копіювальних пристроїв. Вирішити паперову проблему можна впровадженням сучасних форм врядування.

В 2017 році мерія Миколаєва розпочала переходити на автоматизовану систему контролю і організації діловодства. У виконавчому комітеті міськради розробили нову інструкцію з діловодства, значну увагу в якій приділяється організації електронного документообігу. Наступним кроком у цьому напрямку є закупка персональних планшетних комп’ютерів для депутатів міської ради згідно заходів Програми розвитку міського самоврядування у м.Миколаєві на 2016-2019 роки, ухваленою депутатами міської ради.

У Миколаєві відділ стандартизації та впровадження електронного врядування підготував технічне завдання, щоб планшетні комп’ютери якомога більше були пристосовані під електронний документообіг. Було прийнято рішення про придбання 60 планшетних комп’ютерів, які будуть використовуватися під час засідань сесій та постійних комісій міськради.

На думку спеціалістів відділу стандартизації та впровадження електронного врядування найбільш вірогідним пристроєм є планшетний комп’ютер Lenovo Tab P10 TB-X705L. Вже розпочато процедуру закупівлі персональних планшетних комп’ютерів. Вони відбудуться на майданчику Прозоро з дотриманням усіх існуючих норм.

За підрахунками фахівців витрати на закупівлю техніки компенсує економія коштів на папері та комплектуючих вже через 2 роки. Далі піде суто економія бюджетних коштів.

Звісно, повністю відмовитися від традиційних носіїв інформації неможливо. Адже є такі ділянки роботи, де без паперу не обійтися. Зокрема, це стосується деяких фінансових, бухгалтерських операцій та кадрових питань.

P.S.

На сайте Рrozorro. информировали, что ожидаемая стоимость покупки – 456 тыс. грн. Один планшет обойдется примерно в 7600 грн.

17.09.2019
К проведению международной выставки в Николаеве привлекут военную авиацию.
17.09.2019
ГАСИ активно использует отказ в выдаче разрешений и приостановление рассмотрений, чтобы «мотивировать» уплату коррупционных сборов.
17.09.2019
В местные бюджеты Николаевской области обеспечено 72,6 млн. грн. налога на недвижимость.
17.09.2019
Мировым инвестициям в недвижимость не способствует политическая и экономическая нестабильность.
17.09.2019
В мире падает интерес к собственному жилью и растет к арендованному.
17.09.2019
26 сентября созывается очередная 56 сессия Николаевского городского совета VII созыва.
17.09.2019
Международная консалтинговая компания в сфере недвижимости Jones Lang LaSalle (JLL) до конца осени закроет офис в Украине.
17.09.2019
В Николаевской области к отопительному сезону подготовлено 90% жилищного фонда.
17.09.2019
Одна из основных проблем, которая волнует предпринимателя И. Коломойского.
17.09.2019
На Николаевщине продолжается летно-методический сбор по подготовке экипажей тактической авиации с боевым применением по воздушным и наземным целям.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор